02.09 – INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

Data 14.09.2024

10:00 – Msza święta dla chętnych w Bazylice św. Floriana, ul. Warszawska 1 b.

11:00- zbiórka na Placu Matejki pod pomnikiem i przejście do Narodowego Banku Polskiego na uroczystą inaugurację roku szkolnego.

Po uroczystym rozpoczęciu odbędzie się pierwsza godzina wychowawcza w szkole na ul. Basztowej 17.

Oferta edukacyjna IV Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego

Nasza szkoła z dumą obchodzi ponad 30 lat obecności na mapie edukacyjnej Krakowa, z niezmienną lokalizacją w historycznej kamienicy przy ul. Basztowej 17, pochodzącej z XVIII wieku. Oferujemy najwyższą jakość nauczania, czego dowodem jest 100% zdawalność matury oraz znaczący progres wyników uczniów na każdym etapie edukacyjnym.

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy nauczanie matematyki z podziałem na grupy, a nasze małe klasy (do 11 osób) gwarantują indywidualne podejście do ucznia.

Bogata oferta edukacyjna obejmuje 5 godzin języka angielskiego tygodniowo, zajęcia z native speakerem oraz szeroki wybór rozszerzeń i dodatkowych języków obcych. Nasza kadra to profesjonaliści, m.in. egzaminatorzy maturalni, a szkoła współpracuje z renomowanymi uczelniami i organizacjami. Uczniowie mogą liczyć na wsparcie psychologiczne oraz indywidualny tok nauki, co umożliwia rozwój pasji artystycznych, sportowych czy naukowych.